Villa Del Re
4.8 із 5, 137 голосів
Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 14 А
Тел.: 050-870-53-56
Веб-сайт: FB/VillaDelReItaly
Забронювати столик
Ресторан Villa Del Re Italia у Мукачеві

9 березня 2019 року у Мукачеві було відкрито ще один гастрономічний заклад – вишуканий італійський ресторан Villa Del Re. Як зазначається на офіційній сторінці закладу у соцмережі, в розробці концепції та створенні меню брав участь відомий український ресторатор Дмитро Борисов.

Ресторан вирізняється з-поміж інших вишуканим інтер’єром та меню: як зазначають у Villa Del Re, продукти у ресторан привозять безпосередньо з ферм, які розташовані в Італії. Буквально всі: від моцарели до трюфельного сиру, від панчети (великого шматка свинячої грудинки в солі, спеціях та травах) до салямі чорізо.

Зупинимось детальніше на меню.

У ресторані ви маєте змогу скуштувати устриці "Fine de Claire" або "Чорна Перлина". Із закусок представлені брускети, карпачо, тартар із лосося або тунця та ін.

Особливе місце в меню посідає піца, яку готують з італійського борошна. До Мукачева було спеціально привезено неаполітанську піч на дровах, щоб мати змогу готувати ту саму піцу, яку можна скуштувати лише на узбережжі Італії.

У Villa Del Re зазначають, що у закладі з особливою увагою ставляться до м’ясних страв. Тут можна замовити стейки із мармурової яловичини (м’ясо 21-денної витримки в спеціальних камерах), або популярний Рібай (найбільш відомий стек у світі), або великий флорентійський стейк.

У меню ще є кілька видів устриць, восьминоги, морські гребінці. У ресторані зазначають, що у величезних акваріумах вони тримають живих лобстерів та королівських крабів. Гості зможуть самі обрати собі делікатес на вечерю. Лобстерів будуть готувати на грилі, королівського краба пропонують замовляти на компанію – з нього будуть готувати цілий сет страв для 2-4 гостей.

Як зазначає сам Дмитро Борисов, не всюди в Італії можна знайти ресторан такого рівня, як нещодавно відкритий Villa Del Re в Мукачеві.

«Ми зробили так, щоб всім тут було круто і комфортно, щоб сюди могли прийти гості відпочити або відмітити якусь подію», – додав власник і бренд-шеф однойменної мережі ресторанів.

Загалом даний ресторан є частиною комплексу VILLA DEL RE, який також буде об’єднувати готель, бар з коктейлями й азійськими стравами та бутіки.

Із меню ресторану Villa Del Re в Мукачеві та цінами можна ознайомитись нижче.

 

Поширити: