Кілікія
4.8 із 5, 40 голосів
Адреса: м. Ужгород, вул. Дитяча, 1Г
Тел.: 050-701-00-88
Веб-сайт: www.kilikia.in.ua
Забронювати столик
Ресторан Кілікія в Ужгороді, весільний зал

"Кілікія" – готельно-ресторанний комплекс в Ужгороді. Він підходить для святкування різного роду подій: від романтичних вечерь і весіль – до ділових зустрічей.

В дні проведення банкетів в ресторані працює музичний колектив. У закладі переконують, що відвідувачі будуть однозначно задоволені, якщо завітають у ресторан.

У меню ресторану "Кілікія" страви європейської кухні, а ще української та вірменської. Якщо коротко охарактеризувати, то є все, що душа забажає. Втім, акцент зроблений на м’ясних стравах, які готують на грилі.

Відвідувачі можуть замовити шашлик зі свинного ошийка, форель на мангалі, стек сома або лосося на мангалі. А ще ребра по-кілікійськи, люля-кебаб або лаваш із сиром та овочами.

З основних страв в меню представлені плов по-узбецьки, манти з телятиною, баранина по-кілікійськи або по-гуцульськи та ін.

Також ви можете на закуску замовити три види хачапурі:

  • по-кілікійськи;
  • по-абхазьки;
  •  із сиром.

Любителі салатів будуть в захваті від лососевого салату або ж альпійського, салату мрав та ін.

Звичайно, це не повний перелік страв для замовлення.

Також у меню широкий асортимент напоїв (алкогольних та безалкогольних), а ще – великий вибір вин.

Що цікаве, то це те, що сюди ви з впевненістю можете йти зі своїми дітьми. У "Кілікії" велику увагу приділяють саме малечі. У самому ресторані є дитяча кімната. Тут діти можуть погратися або просто подивитись мультики. Для зручності батьків з кімнати виведена відеокамера на екран біля бар-стійки, тому за дітками можна спостерігати навіть перебуваючи в залі ресторану.

Ресторан також славиться вишуканим банкетним залом для весіль та інших урочистих подій. На вибір замовників, гостей тут можуть розмістити як традиційним способом – за квадратні столи, так і по-сучасному – за великі круглі столи.

Даний весільний зал належить до одного із найбільших в Ужгороді і розрахований на близько 200 посадкових місць.

Побажання клієнтів в першу чергу враховують при складанні весільного меню. Словом, в ресторані обіцяють зробити від них все залежне, аби свято гостя залишило після себе приємний післясмак, не лише гастрономічний, а й емоційний.  

Поширити: