"Правий сектор" та ставлення до них людей

Бондарук Іванна 22 липня 2015 року 08:17 1248

Останні події в Мукачеві дали можливість багатьом людям переосмислити не лише «закарпатську» політику, але й інші політичні сили та угрупування. Для цього «посприяли» чи то бійці «Правого сектору», чи міліція депутата Михайла Ланя, чи взагалі – майбутні вибори. Однак, довіра до тих, хто ще на Євромайдані захищав народ та демократію похитнулася, а в когось навпаки – збільшилася. Тому, я вирішила запитати кількох краян про те, як вони ставляться до «Правого сектору».


 Катерина Сахнюк, студентка


Я точно не можу судити, що сталось в Мукачеві і хто винен, проте я впевнена, що «Правий сектор» заважає владним людям. Я думаю, що «ПС» є однією із організацій, яка щось хоче змінити у нашій країні, проте людям, які заробляють на крадіжках і на контрабанді вони заважають. Є у нашій країні депутати, які "кришують" цих владних людей (Мукачево не виняток), і міліція в свою чергу також. В Україні важко щось змінити. Чесні депутати в нашій країні - як Бог і демократія в КНДР, їх не існує.


 Олеся Михайлова, приватний підприємець


Я не довіряю нікому з політиків. Моє ставлення до «Правого сектору» ніяке. Я лише спостерігаю за інформацією, подіями та новинами. ПС не силова структура, тому аж ніяк не військова організація. А будь-які політики це недолюблені в дитинстві, закомплексовані діти, яким не вистачало уваги та належного догляду. Одним словом, зборище бандитів. Якщо ще не всі бандити, то таких з них зроблять в будь-якій політичній організації. 


 Анатолій Левко, студент


Моє ставлення до «Правого сектору» лише позитивне. Адже, вони патріоти України і ведуть боротьбу, як на зовнішньому фронті, так і на внутрішньому. Борючись також із режимом внутрішньої окупації.

А яке Ваше ставлення до «Правого сектору»?
Подивитись відповіді
Редакція сайту не змінює і не редагує авторський текст, процитований на сторінках інтернет-видання «PMG.ua», і не несе відповідальність за висловлені в ньому думки.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter