-
10:56Мукачево і два райони лідирують за кількістю нових хворих на COVID-19
-
09:42 2Локдаун – єдиний вихід: інфекціоністка про запроваджені в Україні обмеження
-
Вигравай AirPods 2 в Instagram
-
08:33Вночі в Ужгороді вирувала велика пожежаВІДЕО
- П'ятниця , 16 квітня
-
21:43У Центрі реабілітації бурих ведмедів з’явився новий жительВІДЕО
-
20:37 10Фейсбук вибухнув коментарями: жінка показала, яку рибу придбала на ринку в МукачевіФОТОФАКТ
-
19:36Прогноз погоди на найближчі дні: в Україні оголосили штормове попередження
-
16:58 1В Україні хочуть скасувати пільговий проїзд, а взамін зробити монетизацію поїздок
-
16:27Лісничий вимагав 2000 доларів хабаря або євробляхуФОТО
-
16:04Найближчими днями Закарпаття отримає вакцину Pfizer
-
15:52Вбивство школяра в Нижній Апші: що відомо про резонансну справу
-
15:36На межі двох районів сталась аварія. Рух ускладненоФОТОФАКТ
-
15:17«Євробляхи», кредити, захист від рейдерства – Верховна Рада стала на захист громадян
-
14:59На одній із вулиць Мукачева поліцейські зупинили чоловіка, який підозріло себе поводивФОТО
-
14:46"Приватбанк" скоро виставлять на продаж, – ЗМІ
-
14:08Чекали 15 років: в одному з сіл Мукачівщини ремонтують дорогуВІДЕО
-
13:30"На Закарпатті успішно функціонує власна система контролю за самоізоляцією", – голова ОДА
-
13:13"Укрзалізниця" планує запустити 11 додаткових потягів на Закарпаття
-
-
12:51Твоя ароматна весна
-
12:44Робота в Закарпатті: список вакансій та зарплата
-
12:27В Україну привезли вакцину Pfizer: коли та кого будуть нею щепити
-
12:05 2Розмитнення авто 2021 за новим законом: яка формула та вартість
-
11:49У Мукачеві відкриють виставку знаної мисткині
-
11:31"Я подзвонив – мені не відповіли", – Зеленський телефонував Путіну
-
11:07Чоловік, який днями вийшов із тюрми, напав на жінку посеред вулиціФОТО
-
10:41 1Річний тариф на газ: що буде з ціною
-
10:18 1Що такого зробив холостяк для мукачівки Джессіки: інтрига на проєктіВІДЕО
-
10:04 2Скандал у дитсадку: завідувачка розповіла про те, що ж насправді сталосяВІДЕО
-
09:25Коронавірус на Закарпатті: у кількох районах не виявили нових хворих
-
09:10 1РНБО ввела санкції проти знаного мукачівця
-
08:34В Україні знову багато хворих на коронавірусІНФОГРАФІКА
Народній улюблениці – 75 років
Понад десять тисяч виходів у світ, мільйони примірників газети та головне – десятки, а то й сотні тисяч людей героїв публікацій – це лише невеличка частина історії нашого видання.
7 грудня виповниться 75 років із дня виходу у світ першого номера газети «Прапор перемоги», правонаступницею якої стала сучасна «Панорама». Цю подію ми тримали в голові та готувались до неї понад рік. Здавалося, ніщо не зможе зіпсувати свято, адже дата, погодьтесь, надзвичайно вагома. Але не так сталося як гадалося.
За кілька місяців до ювілею в панорамівській родині сталась непоправна втрата, несподівано рано з життя пішов ідейний натхненник видання – шеф-редактор газети, мій батько Василь Гарагонич. Саме з його постаттю останні двадцять років асоціювався народний тижневик. Тато був не просто локомотивом редакції, він жив «Панорамою». В численних планах Василя Васильовича була й ідея випуску книги до ювілею видання. Його раптовий відхід став болючою раною, яка ще не скоро загоїться. Але попри все, життя триває і впевнений, що головне, чого прагнув батько, аби газета, якій він віддав третину свого життя, і далі існувала та розвивалась.
Саме тато з дідусем своїм прикладом привили мені любов до журналістики та газетної справи. Як вчора, пригадую лютий 2010 року і пропозицію батька зайнятись розвитком медіа. І уявити собі не міг, що ця складна, але захоплююча подорож журналістською стежиною приведе мене так далеко.
У грудні того ж року після надзвичайно емоційного святкування ювілею ввечері усю бурю емоцій всередині переніс на слова. На одному з місцевих інтернет-ресурсів опублікував допис з промовистим заголовком «Моя перша газета». Шквал критики, який посипався в адресу видання хоч і був неочікуваним, та, на мою думку, не заслуженим, але зіграв свою вагому роль. Тоді пообіцяв собі і родині, що зроблю усе, аби «Панорама» стала кращою. Не хотілося б довго розписувати усі наші здобутки за цей час, тим більше наші віддані читачі бачили усі зміни на свої очі.
З розвитком суспільства та поширенням мережі інтернет багато так званих «експертів» обіцяли, що газети зникнуть ще у 2015-2018 роках. Пропри це на дворі добігає кінця 2020 рік і друкована преса досі існує. Щоправда, з кожним роком ситуація все ускладнюється. Здавалося б святкування ювілею тижневика – не той час, коли варто говорити про болючі питання. Але, користуючись нагодою, не можу оминути тих проблем, якими живуть друковані медіа сьогодні. Всесвітня пандемія коронавірусу практично добила ринок реклами і тим самим нанесла чимало шкоди пресі. Для багатьох газет 2020 стане останнім роком існування. І це ми змушені прийняти як майже доконаний факт. Ви спитаєте, як буде з «Панорамою»? У заголовку цієї статті недарма вжив вираз «народна улюблениця». Наші читачі – це ті люди, які читають і передплачують тижневик не перше десятиліття, за що їм величезна честь і хвала. Загалом же «Панорама» – це не просто якийсь медійний бренд, це справжня родина, яка поруч завжди. Усі наші злети та падіння, здобутки та втрати ми розділяємо з Тобою, любий читачу. Дозволю собі узагальнити головне досягнення панорамівців за останні 75 років. Це не якісь нагороди, відзнаки, а справжня народна любов до тижневика.
Відчуваючи цю підтримку людей, ми просто не маємо морального права говорити про припинення існування. У цей нелегкий час ми більше, аніж зазвичай, потребуємо Вашої підтримки. Найвагоміша допомога нам – це передплата тижневика на наступний рік. Підпишіть улюблений тижневик не лише для себе, але й своїх рідних та друзів. Тим самим зробите неоціненний вклад у розвиток улюбленого видання.
А тим часом ми перегортаємо чергову сторінку найстарішого україномовного тижневика Закарпаття. Наш нинішній девіз чимось співзвучний зі словами пісні гурту «Mad Heads» і звучить так «…допоки сонце сяє, поки вода тече – надія є…» Давайте ж разом з надією дивитися у майбутнє.

