З надією на тісну та плідну співпрацю

Лунченко Валерій 31 травня 2016 року 16:45 3850

Шановна пані Посол! 

Від імені членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною та особисто від мого прийміть, будь-ласка, привітання з нагоди Вашого нещодавнього призначення Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині. 

На сьогоднішній день вже налагоджено всебічну співпрацю між Урядами України та Угорщини, депутатськими корпусами країн, Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні, генеральними консулами. 

Щиро сподіваюсь на тісну та плідну співпрацю групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною з Посольством України в Угорщині у Вашій особі задля зміцнення економічних, культурних, соціальних зв’язків між двома країнами. 

З глибокою повагою, народний депутат України, співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною Валерій Лунченко

Редакція сайту не змінює і не редагує авторський текст, процитований на сторінках інтернет-видання «PMG.ua», і не несе відповідальність за висловлені в ньому думки.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter