"Територія свободи" з Савіком Шустером

Гарагонич Василь 6 червня 2016 року 09:08 4715

П’ятницю і суботу позаминулого тижня поталанило провести у товаристві з Савіком Шустером та його командою з першого в Україні неолігархічного телеканалу 3S.tv. 

Відомий засновник каналу, телеведучий і журналіст Савік Шустер ввів традицію раз на три місяці зустрічатися з представниками провідних регіональних медіа. Цього разу автор і ведучий Шустер LIVE запросив на відверту розмову про свободу слова в Україні, звільнення Надії Савченко та корупцію, 100 своїх колег з усіх куточків нашої держави.

27 травня на прямий ефір в студію завітали відомі політики, урядовці, народні депутати, відомі люди: Ірина Геращенко, Леонід Ємець, Артур Герасимов, Іван Крулько, Дмитро Добродомов, Георгій Тука, Віталій Касько, Василь Вовк, Олег Тягнибок, Олексій Мочанов, Володимир Рубан та інші, які відповідали на питання журналістів, що всі могли спостерігати на екранах своїх телевізорів упродовж чотирьох годин. У суботу ми мали змогу ближче познайомитись з командою 3S.tv, поспілкуватись з Савіком Шустером як у прямому ефірі, так і поза ним.

Представники четвертої влади розповідали про свої будні, проблеми, намагання трьох перших влад зробити з журналістів не служителів Україні, а прислужників олігархічним інтересам як у центрі, так і на місцях. Зійшлися на тому, що протистояти цьому можна лише єдиним журналістським фронтом усієї пишучої братії з різних ЗМІ.

Зважаючи на те, що з-понад півтора десятка тем, запропонованих для обговорення, була і «Євроінтеграція України», автор цих рядків подарував Савіку свою наукову монографію «Транскордонне співробітництво України: мости через кордони» з надписом: «Шановному Савіку Шустеру – острову Свободи в океані брехні і байдужості! З повагою, автор, професор В.Гарагонич. 27.05.2016 р.»

Досягнуто домовленості про подальшу тісну співпрацю між регіональними ЗМІ та «Територією свободи» Савіка Шустера.

P.S. Сьогодні вся журналістська спільнота відзначає своє професійне свято. З цієї нагоди бажаю мас-медійникам здійснення нових творчих задумів. Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.

 

Редакція сайту не змінює і не редагує авторський текст, процитований на сторінках інтернет-видання «PMG.ua», і не несе відповідальність за висловлені в ньому думки.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter