Думки

Звернення до читачів
0

Гарагонич Василь 11 грудня 2017 року 13:20 3183

Шановні друзі!

Звертається до Вас колектив редакції газети «Панорама».

На початку жовтня в краї стартувала передплатна кампанія на друковані засоби масової інформації на 2018 рік. Ми пропонуємо Вам підтримати нас та своєчасно оформити передплату на «Панораму».

Ми поважаємо й цінуємо наших читачів. Тому, йдучи назустріч, четвертий рік поспіль пропонуємо свою соціальну пропозицію.

Попри складну економічну ситуацію газета «Панорама» не піднімала ціну на передплату тижневика. Однак вимушені констатувати, що із збільшенням вартості транспортних послуг вартість передплати сягнула 152 грн. на рік.

Та саме завдяки соціальній пропозиції читач може зекономити і оформити річну передплату за 110 грн.

Для цього необхідно завітати в офіс газети за адресою* м.Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 29/3. При пред’явленні пенсійного посвідчення, посвідчення інваліда, учасника бойових дій, посвідчення учасника АТО чи багатодітної родини, Ви отримаєте знижку на передплату газети. Тобто будете з «Панорамою» протягом всього наступного року лише за 110 грн.
Ми працюємо щодня з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:00.

На всі питання стосовно передплати відповідаємо за телефонами: 066-083-96-03 або 2-23-01.

Розраховуємо на Вашу підтримку.

За дорученням колективу,
головний редактор Василь Гарагонич

* У випадку, якщо в силу певних життєвих обставин Ви не маєте змоги завітати до нас в офіс, зателефонуйте за номером 066-083-96-03 або 2-23-01 і наш кур’єр прийде до Вас і оформить передплату.

0
Редакція сайту не змінює і не редагує авторський текст, процитований на сторінках інтернет-видання «PMG.ua», і не несе відповідальність за висловлені в ньому думки.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter