Історія однієї "революційної" зміни

Кравчук Юрій 12 лютого 2018 року 11:03 3283

Після припису КП "Муніципальна міліція", КП "РБУ" встановило металічну решітку на каналізаційний люк.

Як прокоментували дану подію у Мукачеві у різних інстанціях...

Муніципальна міліція м. Мукачева: "Завдяки відвазі та самовідданості наших героїчних працівників, які в лютий мороз задубілими руками виписували припис, проблему було зафіксовано, і тисячі мукачівців нарешті змогли дістатися додому без травм та поломаних автомобілів. Завдяки цьому люку, бюджет міста був поповнений на 9 мільйонів гривень, які мешканці міста заощадили на медикаментах, дисках, амортизаторах та шарових опорах своїх автомобілів".

Василь, зварювальник РБУ: "Мені шо решітку варити, шо Ілона Маска на Марс одправити, лем зарплату подніміть..."

Влад Микита, радник міського голови: "Завдяки ініціативі Андрія Балоги, був розроблений проект ідеальної кришки для каналізаційного люку, який підходить для архітектурно-історичного ареалу центральної частини Мукачева. Детальний план розміщення кришки пройшов депутатські комісії, містобудівну раду і був затверджений на засіданні міськвиконкому та на сесії міської ради. Ідеальна кришка для люка – це тільки один з сотні кроків до виконання програми міського голови – "Єдина яма".

Олег Казибрід, опозиційний депутат: "Провладні депутати бюджетної комісії, не дивлячись на спротив опозиції, прийняли злочинне рішення про виділення 11 мільйонів гривень на розроблення детального плану спорудження каналізаційної кришки по вулиці Ярослава Мудрого. Дана кришка знаходиться на одній вулиці з відомим у Мукачеві супермаркетом, який належить відомій усім сім’ї. До яких пір мукачівці будуть платити податки на благоустрій чийогось бізнесу?!"

Євген Новак, голова Асоціації велосипедистів Мукачева: "Но тадь файно!"

Роман Фенікс: "Се ай, се робота! Русины Мукачева не ошыблыся, когды голосовалы за молодого мера! А тота марга опозиційна лем обсирати знає, не аби люк накрити! Прийом замовлень на приватні фотосесії: 050..."

Володимир Сойма, активіст: "Ми знайшли платіжки, у яких чітко вказано, що люк виготовлено на території ДНР. Гроші з нашого бюджету пішли на розвиток економіки ворожої держави. Ми вже написали запит у прокуратуру, поліцію і СБУ. Вже завтра свідомі мукачівці починають збирати підписи за відкликання міського голови. Досить дурити нам голови каналізаційними люками! Владу – геть!"

Шоні-бачі, офіційний дилер пункту прийому металобрухту у Борок-Телепі: "Наші спеціалісти задоволені проведеними роботами зі встановлення металічної решітки. Особливо поміркованим і далекоглядним є рішення не приварювати решітку до люка".

Редакція сайту не змінює і не редагує авторський текст, процитований на сторінках інтернет-видання «PMG.ua», і не несе відповідальність за висловлені в ньому думки.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter