За цими дверима – редакція газети "Панорама"

Морщук Вікторія 4 грудня 2020 року 10:27 59142

13 лютого 2017 року. Надворі холодно, але я в чорній сукні до колін і теплому пальті іду в центр Мукачева, у старий Латоричний двір. Заходжу в один із під’їздів, піднімаюсь на другий поверх. Стукаю в двері.

За цими дверима – редакція газети «Панорама» та інтернет-видання «PMG.ua». І газета, й інтернет-видання входять до складу «Панорами Медіа Групи». Для чого я, 23-річна дівчина прийшла туди? Аби спробувати влаштуватись на роботу у найкращі видання області.

25 січня, у свій День народження, захистила магістерську роботу на відділенні журналістики УжНУ. Тому вирішила довго не відпочивати, а майже відразу взятись за пошуки роботи. Залишила своє резюме на сайті з пошуку роботи. Мені передзвонили наприкінці тижня, домовились про зустріч у понеділок, 13 лютого.

День зустрічі настав. Заходжу в кімнату. Там сидить поважний чоловік. Через пару хвилин дізнаюсь, що це Василь Андрійович Гарагонич – людина, яка віддала «Панорамі» не один рік свого життя. Поговорила з ним, поки чекала на редактора «PMG.ua» Івана Васильовича Гарагонича. Далі – розмова з ним. Домовились про випробувальний період, а далі, залежно від того, як пройде стажування, залишусь працювати або ні.

Грудень 2020 року. Я досі тут. Як ви зрозуміли, стажування було успішним. Працюю в обох цих ЗМІ. Хоча для мене тижневик і сайт – це дві частинки одного цілого. Місце роботи за ці майже 4 роки не змінювала.

Редакція газети Панорама

Ви спитаєте, чи подобається мені, чи люблю я свою роботу? Без роздумів відповім: «Так». Більше того, я дуже рада бути частинкою команди, яка далеко не перший рік працює для читачів. І, повірте мені, працює, не покладаючи рук. Хоча, не приховуватиму, що часом буває важко, адже робота журналіста насправді не з легких.

7 грудня у нас свято – ювілей газети «Панорама». Тижневику виповнюється 75 років. Як на мене, це багато про що говорить. Як мінімум, це показник того, що видання люблять і що газета потрібна. Уявляєте, скільки всього за ці роки пережило видання?

З Днем народження, «Панорамо». Радуй своїх читачів ще не один рік. А ми і надалі прикладатимемо зусиль, аби ти процвітала.

Редакція сайту не змінює і не редагує авторський текст, процитований на сторінках інтернет-видання «PMG.ua», і не несе відповідальність за висловлені в ньому думки.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter