Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Суд зняв арешт із понад 400 об’єктів нерухомості Коломойського

Суд зняв арешт із понад 400 об’єктів нерухомості Коломойського

Печерський районний суд Києва 5 липня задовольнив клопотання ТОВ "Пріватофіс", пов’язаного з Ігорем Коломойським, і зняв арешт із 415 об’єктів нерухомості компанії.

ВІДЕО ДНЯ

Про це йдеться в ухвалі суду, оприлюдненій у Єдиному реєстрі судових рішень 12 липня, передає "Інтерфакс-Україна".

Суддя дійшов висновку, що "арешт був накладений без доказів пропорційності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, із розміром збитку, заподіяного кримінальним правопорушенням", зазначено в матеріалах справи.

Реклама

Нагадаємо, арешт був накладений 5 квітня 2017 року на земельні ділянки, нежитлові, офісні приміщення в різних регіонах України. Нерухомість заарештували за клопотанням Генпрокуратури в рамках кримінального провадження, пов’язаного з видачею Приватбанком до націоналізації кредитів пов’язаним особам на невигідних умовах, що призвело до заборгованості юросіб перед банком на 373 млн грн.

Читайте також:
Суд визнав незаконною націоналізацію "ПриватБанку": що буде з його клієнтами
Реклама

Як повідомлялося, уряд країни 18 грудня 2016 року, посилаючись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію Приватбанку і влила в його капітал понад 155 млрд грн.

Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, в результаті якої вони повністю позбулися своїх акцій, незаконною, тоді як Приватбанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування шкоди.

Наразі сторони ведуть судові суперечки, як в Україні, так і в зарубіжних юрисдикціях. Згідно з даними Нацбанку, Приватбанк на 1 квітня 2019 року за розміром загальних активів (525,698 млрд грн) займав 1-е місце серед 77 банків.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно