Як дізнатись, чи вночі злодії пробували увійти у квартиру: 2 безкоштовні способи
Кожна людина переймається своєю безпекою та свого майна. Зараз існують новітні системи відеонагляду за оселею та її захисту. Людина може переглянути записи з камер спостереження та побачити, чи не наближалися до її квартири непрохані гості.
Але що робити, коли не по кишені встановити такий нагляд? Можна скористатись 2 народними способами дізнатись, чи хтось вночі пробував увійти в селю. Вони безкоштовні й не вимагають значних зусиль на встановлення.
ВІДЕО ДНЯЗараз активно обговорюють цікавий приклад для тих, хто залишився вдома сам і боїться можливих крадіжок. Простий спосіб убезпечити себе — обгорнути ззовні дверну ручку фольгою. Якщо хтось спробує відкрити двері, фольга порветься (або сильно зімнеться), і ви це помітите.
Такий метод практично безкоштовний, адже фольга зазвичай є на кожній кухні. Цей прийом допоможе вам бути більш пильними щодо непроханих гостей.
Інший простий трюк — використання кухля (обов’язково металевого). Поставте горнятко на внутрішній бік дверної ручки. У разі спроби відкрити двері вночі, кухлик впаде, створивши шум, який розбудить і господарів та, ймовірно, налякає злодіїв.
РекламаЯк захистити оселю від крадіжок
Для захисту квартири від проникнення сторонніх людей існують і більш серйозні рекомендації. По-перше, не варто економити на якісних вхідних дверях і замках. Краще довірити їх встановлення професіоналам, адже неправильно встановлені двері можуть стати слабким місцем.
Наприклад, навіть якщо сам замок надійний, погано підігнана дверна коробка може дозволити злодіям легко її демонтувати.
Також варто встановити муляжі камер спостереження, які мають виглядати максимально реалістично. Однак за можливості краще придбати справжню систему відеоспостереження.
РекламаЩе один дієвий метод — використання таймерів для увімкнення світла. Вони створять ілюзію присутності в будинку, що зменшить шанси, що злодії наважаться на проникнення.
Раніше видання розповідало, що таке фішинг і як від нього захиститися.