Підживіть цим картоплю до цвітіння — і вона буде гігантських розмірів

Читайте, чим підживлювати картоплю після посадки, які добрива використовувати та чим вони корисні.
Зараз більшість українців уже посадили картоплю і залишилося чекати, поки з’являться перші паростки. Після цього ґрунт біля рослин перекопують, а ще через деякий час підгортають. Проте це ще не все, що треба зробити. Підживлення картоплі — основний момент, який здійснюється не тільки під час садіння, але й після.
ВІДЕО ДНЯЄ різні добрива для цього — органічні та інші. Якщо правильно все зробити, то вже восени ви отримаєте великий урожай картоплі, яка за розмірами перевищуватиме торішній. Зараз, коли картоплю лише посаджено, починає розвиватися коренева система, згодом її треба буде укріпити. Якщо пропустити цей момент, то потрібного ефекту ви вже не досягнете.
РекламаКращі добрива для картоплі
Найбільш підходящими у даному випадку будуть такі мінеральні добрива, як сечовина, аміачна селітра, сульфат калію, борна кислота. До прикладу, потрібно взяти 1 ст. л. сечовини та 1 ст. л. суперфосфату. Розчиніть суміш у 10 літрах води та поливайте по 0,5 л під кожен кущ. Завдяки такому підживленню будуть краще засвоюватися поживні елементи.
Курячий послід — ще одне ідеальне добриво для картоплі, яке багате на азот та фосфор. Треба 1 літр посліду залити 10 літрами води, настоювати 3–4 дні. Перед використанням розбавити 1:10. Поливати краще між рядами.
РекламаЗольний розчин — найбільш популярний та багатий на калій, кальцій, фосфор та мікроелементи. Потрібно 2 склянки золи розвести у 10 л води, настояти 24 години. Поливайте по 0,5 л під кожен кущ.
Борна кислота також застосовується для підживлення. Її розводять у співвідношенні 1 грам на 10 л води. Таким чином проводиться обприскування перед цвітінням.
Важливо проводити підживлення картоплі у вечірній час чи тоді, коли на вулиці похмура погода. Також грядки бажано перед тим полити. Не намагайтеся вносити більше добрив, ніж це потрібно за інструкцією, бо це може лише нашкодити.
Раніше видання писало про копійчаний засіб, який рятує рослини на городі.