Відеоблогінг хобі чи нова професія?
Все частіше в мережі Інтернет можна натрапити на різнотемові відеоролики, зняті аматорами, професіоналами, або просто, кому не байдуже.
ВІДЕО ДНЯПерші відеоблоги з’явилися ще в 2000 році – п’ятьма роками раніше запуску популярної соціальної мережі YouTube, завдяки якій з’явилася і швидко поширилася по всьому віртуальному простору нова професія – відеоблогер.
Креативні блогери почали створювати відеозаписи як найбільш продуктивну форму вираження своїх думок, ідей, досвіду і всього того, що б вони хотіли донести цілому світу. Насправді влогінг – це те ж саме, що й блогінг, але у цьому випадку ти знімаєш своє щоденне життя на відео.
РекламаВлоги бувають дуже різними. Б’юті та фешн блоги, про красу, макіяж та моду. Do It Yourself – про те, що можна змайструвати самому. Блоги про спорт, подорожі, кулінарію. Відеоогляди кінострічок, відеоігор та інтернет-покупок. І ще багато різного.
YouTube-блогери стають схожими на голівудських знаменитостей – вони чимало заробляють і у них є свої фанати. Одна з найбагатших відеоблогерів – восьмирічна Чарлі, авторка кулінарного блогу CharlisCraftyKitchen. Лише на рекламі дівчинка щомісяця заробляє більше $127 тисяч. Середня кількість відвідувачів каналу складає 29 млн на місяць.
РекламаУкраїнські зірки також мають власні влоги. Так, солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна вже більше року веде власний блог на YouTube. У своїх відео вона ділиться секретами закулісного та гастрольного життя гурту.
Якщо ж ви теж захотіли займатися відео блогерством, то для цього вам знадобиться мінімальний технічний набір: відео, фото або веб-камера, та доступ до Інтернету. Оберіть яскраву і легку для запам’ятовування назву. Найважливіший пункт успіху вашого інтернет-каналу – це вибір теми і те, як ви зацікавите нею глядачів.
Головне – створюйте те, що вам по-справжньому подобається, а аудиторія серед мільйонів користувачів – знайдеться.